בחירת חברת פיתוח אפליקציות

 

סקר שוק מקדים

ערכו סקר שוק מקדים. מחפשים חברת פיתוח אפליקציות? תגלו שהאפשרויות הן רבות מאד והבחירה לא תמיד קלה. ישנן חברות מנוסות, הפועלות בשוק כבר לא מעט שנים ולעומתן, חברות אחרות, נחשבות לחדשות יחסית. ישנן כאלו המעסיקות עובדים רבים ולעומתן אלו שכוללות שניים או שלושה עובדים. לפני שמחליטים באיזו חברה להיעזר, מומלץ לערוך סקר שוק, הכולל פנייה לארבע או לחמש חברות שונות ובדיקה מול כל אחת מהן אילו שירותים היא מציעה, מהו ניסיונה בתחום, מי הוא צוות העובדים בה ועוד.
 

קבלת המלצות מלקוחות קודמים

לא פשוט לבחור מתוך קבוצה של חברות פיתוח אפליקציות, הנחשבות למובילות בתחומן. אחת הדרכים לאתר את החברה המתאימה, היא על ידי פנייה ללקוחות קודמים, שנעזרו בעבר בשירותיה. אם אתם מתלבטים באיזו חברת פיתוח אפליקציות לבחור, בקשו מהחברות שאליהן אתם פונים, את פרטי לקוחותיהן כדי שתוכלו לשוחח איתם ולשמוע מהם חוות דעת על השרות שקיבלו ועל המוצר הסופי, על האפליקציה שפותחו ישירות עבורם. אפשרות נוספת, היא להיעזר בגוגל ובפורומים שונים העוסקים בתחום. במקומות אלה לרוב ישנו מידע רב על חברות בתחום, מידע שיכול לעזור בקבלת ההחלטה.
 

הגדרת הצורך וגם התקציב

כדי שתוכלו ליהנות ממענה מדויק ונכון עבורכם ובעיקר מחברה, שמספקת לכם בדיוק את האפליקציה שאתם צריכים לעסק, הגדירו את הצרכים שלכם מראש וגם את התקציב. שירותי פיתוח אלה מוצעים כיום בטווח רחב של מחיר. מחיר השירות נקבע בהתאם למידת מורכבות פיתוח האפליקציה ופרמטרים נוספים. הגדרת התקציב מראש תאפשר לכם להתמקד בחיפוש ולמצוא את החברה שעונה על התקציב. הדבר נכון גם לגבי הצרכים שלכם. כדי שתקבלו מענה מתאים, הגדירו מראש מה אתם צריכים, מי הוא קהל היעד וגם על איזו אפליקציה אתם חולמים... רק לאחר שעשיתם זאת, פנו אל החברה המתאימה ובחנו יחד איתה את כל הנקודות החשובות שיעזרו לה לפתח עבורכם את האפליקציה הנכונה.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אפליקציה יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט.