פיתוח אפליקציות לאייפון


לפתח או לא לפתח? זו השאלה
פיתוח אפליקציות לאייפון הוא אתגר לא פשוט. מעבר לפן הטכני, שמצריך ניסיון, ידע וגם לא מעט מאמץ, יש לקחת בחשבון שהאפליקציה המדוברת תיועד אך ורק למכשירי האייפון. חברת אפל המצליחה אחראית לייצורם של למעלה מ – 30 אחוזים מכלל הטלפונים החכמים בעולם. פיתוח האפליקציות לאייפון מתבסס על קוד מיוחד, אותו פיתחה החברה, קוד בשפת Objective-c. שפת תכנות זו מתאימה אך ורק למכשירי האייפון (על כל דגמיהם) וכוללת שלבי פיתוח, בהם נעשה שימוש במכשור מתאים, המפותח גם הוא על ידי חברת אפל עצמה. על כל אפליקציה כזו לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולענות על כל הפרמטרים שהוכתבו על ידי החברה. בין אם אלה קשורים להגדרת המסכים, לעיצוב האפליקציה, לאפיונה, להגדרת ממשק המשתמש ועוד. 

פיתוח האפליקציה לחנות האפליקציות
פיתוח אפליקציות לאייפון מסתיים בשיווקה של האפליקציה בחנות האפליקציות App Store. בחנות זו יכולים משתמשי האייפון למצוא מבחר רחב של אפליקציות, המותאמות הן למכשירי הטלפון החכמים, הן לאייפודים ואפילו ל – Iwatch. מפתחי אפליקציות, ובסיום תהליך העבודה, יכולים להעלות את האפליקציה שעליה עמלו לא מעט זמן רק לאחר שנרשמו לתכנית המפתחים של אפל ורק לאחר שקיבלו ממנה אישור רשמי להעלאתה בחנות. רק לאחר הרשמה זו וקבלת האישורים הנדרשים, ניתן להתקדם ולשווק את האפליקציה בחנות אפל, כדי לחשוף אותה לכמה שיותר משתמשים. 

למי זה מתאים
שירותי פיתוח אפליקציות לאייפון יכולים לספק מענה לעסקים רבים, בין אם מדובר בעסקים קטנים, בינוניים או גדולים. כל אפליקציה מותאמת ישירות לצרכיו של העסק ולקהל הלקוחות שלו והיא מאפשרת, בעזרתה, לשמור על קשר ישיר עם הלקוח ולהציע לו פתרונות שונים על ידי לחיצת כפתור בלבד. ניתן בעזרת האפליקציה לקבל מידע חשוב ועדכני על העסק, ניתן אפילו לבצע רכישות של מוצרים שונים או אפילו להזמין שירותים. האפליקציה מהווה כמעין כלי מכירתי מתקדם, אמצעי שיווקי חדשני, המתאים לכל עסק ובכל תחום. פיתוח האפליקציה נעשה על ידי מומחים בתחום, בעלי ניסיון, ידע וגם יכולת מקצועית ברמה גבוהה.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אפליקציה יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט.