פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

 

איך עושים את זה נכון

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מצריך בחינת קהל היעד, קהל נרחב עם צרכים רבים. מכיוון שרוב מכשירי הטלפונים החכמים, כאמור, מתבססים על מערכת הפעלה זו, חשוב לבדוק היטב מהן דרישותיו של השוק ובהתאם לספק את האפליקציה המתאימה. אחד היתרונות הבולטים של מערכת האנדרואיד הוא העובדה שהיא פועלת על מערכת קוד פתוחה, על JAVA ועל שפות תכנות נוספות, כמו HTML5 ואחרות. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, ובדומה לפיתוח אפליקציות למכשירי האייפון כולל גם הוא מחקר מקדים ואפיון האפליקציה עצמה כדי ליצור סביבת שימוש אידיאלית עבור המשתמשים בה, תוך שילוב כלים ידידותיים למשתמש.

עבור מפתחי אפליקציות, המיועדות למכשירי האנדרואיד, מדובר בתהליך פשוט הרבה יותר, שכן הוא איננו מחייב קבלת אישורים מיוחדים ועמידה בתנאים מחמירים לפני העלאת האפליקציה לחנות האפליקציות (לגוגל פליי). זאת, בניגוד לפיתוח אפליקציות לאייפון, המצריך אישורים מחברת אפל לפני העלאתה לאפל סטור. העובדה שאין צורך בכך, הגמישות הרבה שבתהליך, מאפשרת לכל חברת פיתוח אפליקציות, לכל מפתח המתמחה בכך, יצירתיות רבה יותר, דמיון רב ויכולת התאמת האפליקציה באופן המדויק ביותר אל השוק ואל צרכי המשתמשים במכשיר. אין הכוונה שהדבר איננו מאתגר, או איננו דורש יכולת טכנית ברמה גבוהה, הכרות עם השוק וגם ידע מקצועי רלוונטי. אולם, בשל היכולת להעלות כל אפליקציה שרוצים לחנות האפליקציות ומבלי לעמוד בסטנדרטיים מחמירים או מיוחדים, הדבר פשוט הרבה יותר ואפשרי גם לכל מפתח בתחילת דרכו.

לסיכום

כשבוחנים את האפליקציות המוצעות כיום למכשירי האנדרואיד מגלים מבחר עצום של אפשרויות ומענה לצרכים שונים. מאחוריהן עומדים מפתחים מיומנים, המבצעים סקרי שוק מקדימים ובודקים לעומק את שלל הכלים שמציעה האפליקציה, מידת קלות השימוש בה וקהל היעד. מפתח מיומן ומקצועי יודע כיצד לפתח נכון את האפליקציה, כיצד לנצל את הטכנולוגיות השונות הקיימות כיום וכיצד להנגיש אותה, כך שתהיה אטרקטיבית, שימושית ויעילה הרבה יותר.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אפליקציה יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט.