איך מפתחים אפליקציה?

 

  1. הגדירו ומדויק ככל האפשר את הרעיון שלכם – לפני שתלמדו איך מפתחים אפליקציה מבחינה טכנית, חשוב שתגדירו תחילה את הרעיון שלכם ומדויק ככל האפשר. כדי שהאפליקציה שתפתחו תראה ותפעל בדיוק כמו שאתם רוצים, כדי שהיא תציע את חווית המשתמש שבה אתם מעוניינים, הכינו סקיצות, הגדירו את כל האלמנטים שהיא צריכה לכלול, את המסכים השונים שיהיו בה ואת כל המידע הרלוונטי שחשוב לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך.
     
  2. פנייה אל המעצבים – עכשיו, כשיש רעיון, כדאי לכם לפנות אל המעצבים הגרפיים, שיעברו על האפיון שהכנתם ויהפכו אותו לעיצוב של ממש. כלומר, בעמודים, שמהם תהיה מורכבת האפליקציה שבה אתם מעוניינים, ישלבו המעצבים את כל האלמנטים העיצוביים השונים, שיחד יצרו את המראה המתבקש. למשל, כפתורים למיניהם, טקסטים בעיצובים ובצבעים שונים, תבניות שונות ועוד. אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהאפליקציה וביחד יוצרים שפה עיצובית שלמה, שתאפיין אותה.
     
  3. בחירת הפלטפורמה הרלוונטית – מי שבוחן פיתוח אפליקציה, חשוב שייקח גם בחשבון את הפלטפורמה הרלוונטית עבורה. האם האפליקציה אמורה להיות למכשירי אנדרואיד בלבד? או שמא להתאים גם למכשירים, המתבססים על סביבת iOS? לרוב, מרבית האפליקציות מתאימות לשתי פלטפורמות אלו, כדי לספק מענה נרחב יותר ולמשוך כמה שיותר משתמשים. אולם, אם אתם רוצים לפנות אך ורק לקהל מסוים או לסוג מסוים של פלטפורמה (מכל סיבה שהיא), למדו עליה מראש והחליטו באיזו פלטפורמה אתם מעוניינים כדי לפתח את האפליקציה שלכם בהתאם.
     
  4. פנייה אל המומחים – ניתן לראות שמדובר בלא מעט פרמטרים שיש לקחת בחשבון כשלומדים איך מפתחים אפליקציה. הדרך הנכונה לעשות את זה היא לפנות לחברה, המתמחה בתחום שתספק לכם את כל אנשי המקצוע הנדרשים, שיפתחו ויבנו עבורכם את האפליקציה שחלמתם עליה. במקום שתצטרכו אתם לפנות למעצבים ומפתחים בנפרד, חברה כזו תציע לכם סל שלם של שירותים ואנשי מקצוע שיהפכו את החלום שלכם למציאות, את הרעיון ההתחלתי לאפליקציה מבוקשת, שניתן להוריד בסמארטפונים מכל הדגמים.
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אפליקציה יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט.