"כאשר נקודת המגע בין המוצר לבין האנשים הופכת לנקודת חיכוך, המעצב התעשייתי נכשל. מצד שני, אם אנשים נעשים בטוחים יותר, נוחים יותר, להוטים יותר לרכוש, יעילים יותר - או פשוט יותר מאושרים - במגע עם המוצר, אז המעצב הצליח ".

בסמסטר קיץ אחד בקולג', טסתי לקוסטה ריקה ללמוד ספרדית ולסיים את התואר הקטין שלי. כאשר ירדתי מהמטוס, מנהל התוכנית שלי הודיע ​​לי כי אסור לי להשתמש בשפת האם שלי. זה יכריח אותי לאסוף ספרדית.

מהר קדימה שנתיים אתגרים ושאיפות יישומים ניידים App היום יש לחלוטין, שונה לחלוטין. אינטליגנציה מלאכותית, ממשקי צ'אט, עיצובים גמישים, מציאות וירטואלית ומורכבת, כולם כובשים את מוחם של מפתחים בכל מקום. זה מראה רק כמה מהר דברים לזוז ביקום App ניידים. כדי להצליח, ולבנות יישומים מגניב אשר רבים ימצאו שימושי ופונקציונלי, אחד חייב להיות ראיית הנולד, ולהתכונן לאתגרים חדשים מעבר לפינה.

2016 הביא כמה חידושים גדולים לחוויית המשתמש. אז, איפה הכותרת בתעשייה בשנת 2017? אנחנו יכולים לצפות כמה מהלכים נועזים השנה: מ עיצוב חיסכון בזמן כדי אישית אישית חכם, מדדים מדידת ההשפעה החיים, תחומי התמחות נישה, ו-UX כמנהג בפועל.

פיתוח אפליקציות לאייפון – כל מה שכדאי לכם לדעת על זה :

חולמים לפתח אפליקציה לאייפון, כזו שכולם ידברו עליה? אפליקציה שתכבוש את השוק בסערה ותכניס לחשבון הבנק שלכם לא מעט שקלים (או, אולי, דולרים?)? אם כן, הנה מאמר קצר בנושא פיתוח אפליקציות לאייפון, שכדאי לכל מפתח מתחיל לקרוא רגע לפני שהוא יוצא לדרך ומתחיל בתהליך הפיתוח.

לאור הפופולאריות ההולכת וגוברת של הסמארטפונים והעובדה שמרביתנו משתמשים לא מעט באפליקציות שלהם, מושכות אליהן חברות פיתוח אפליקציות בעלי עסקים בתחומים שונים, המעוניינים בפיתוח אפליקציה במיוחד עבור העסק שלהם. האפליקציות מציעות מענה לצרכים שונים ופעמים רבות מספקות מידע חשוב על העסק או מאפשרות ללקוח לבצע פעולות שונות בהקלקה אחת מהירה.

אם יש לכם עסק ואתם מחפשים חברה המתמחה בפיתוח אפליקציות, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לאתר את החברה המתאימה:

איך מפתחים אפליקציה – טיפים למתחילים

רוצים לדעת איך מפתחים אפליקציה? תוהים האם תוכלו לעשות זאת בעצמכם, או שמא כדאי לכם לפנות לשירותיהן של חברות המתמחות בכך? אם כן, ולו כדי ללמוד מעט על הנושא ולקבל עליו איזשהו מושג ועוד לפני שאתם מחליטים לאיזה כיוון לפנות, הנה כמה טיפים למתחילים שרוצים לדעת איך להפוך את הרעיון שלהם לאפליקציה של ממש:

בניית אפליקציות – פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך

הן מקיפות אותנו מכל עבר ועוזרות לנו לא מעט במהלך היום. חלק מהן מושקעות ויצירתיות מאד, חלק שימושיות במיוחד וחלק משמשות אותנו בעיקר ברגעי שעמום. האפליקציות הפכו, בשנים האחרונות, לחלק בלתי נפרד מחיינו ולכולנו יש לא מעט מהן על גבי המכשיר. בניית אפליקציות היא משימה לא קלה, שכן מצריכה התייחסות לפרמטרים מסוימים, כדי להגיע אל התוצאה הרצויה. אילו פרמטרים כדאי לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך? הנה, התשובה: